Magdalena Szewczuk

Być może kiedy teraz na mnie patrzysz myślisz „ta to ma szczęście” i wiesz co? Mam szczęście, bo kiedyś dawno, dawno temu postanowiłam je mieć.

Ty też tak możesz!

A może myślisz, że „mi się udało” – W życiu nic się nie udaje jeśli nie ma determinacji i systematycznej pracy.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z biznesem alternatywnym byłam w liceum, był 2002 rok i został mi rok do matury. Moja rzeczywistość nie było tak pięknaci kolorowa jak dzisiaj. Nie miałam zielonego pojęcia o co chodzi w tej branży, jak działać skutecznie i cały czas pojawiały się pytania:

Czy to naprawdę tak działa? Czy sobie poradzę? Czy znajdę na to czas? Czy to możliwe, by bez odpowiedniego wykształcenia, doświadczenia zostać Dyrektorem Sprzedaży?

A co ważniejsze, nie miałam wokół siebie wzorca sukcesu czy przedsiębiorczości. W rodzinie nikt nie był przedsiębiorcą i prawda jest taka, że moje środowisko było zdecydowanie ściągające w dół niż dodające skrzydeł.

Jednak kiedy pojawiła się szansa miałam wybór i zdecydowałam się wziąć życie w swoje ręce i zacząć kreować nową rzeczywistość.

Postanowiłam wtedy, że będę słuchać ludzi, którzy działają w tej branży, mają sukcesy na swoim koncie i zarabiają takie pieniądze, jakie ja chciałabym zarabiać. Ich styl życia był dla mnie magnesem.

Też tak chciałam.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.